З яких матеріалів виготовляють сигарети?

З кожним роком кількість курців у світі все зростає. Ще зі школи нам відомо, що ця звичка шкодить серцево-судинній, дихальній та іншим системам організму. На жаль, мало людей замислюються над тим, як і з чого роблять цигарки насправді.

Компоненти кожної сигарети бувають кращими або гіршими залежно від її ціни, і чим дорожчий тютюновий виріб, тим більше шансів зустріти в його складі більш якісні інгредієнти.

Склад сигарети: тютюнове листя, підірваний тютюн, підірвана тютюнова жилка, відновлений тютюн, папір, ароматизатори, клей, фільтр та фарба

Отже, почнемо по порядку:

Тютюн це рослина, яку вирощують як у промислових, так і в домашніх умовах. Після збирання врожаю листя сушать у спеціальних камерах і на відкритому повітрі, в процесі чого тютюновий лист ферментується і отримує смакові якості, якими володіє справжній табак для сигарет.

Як би дивно не звучало, але справжній тютюн має деякі корисні властивості для організму людини, а саме допомагає впоратися з проявами морської хвороби та епілепсії. Нікотинова кислота, що міститься в тютюні, широко використовується у фармацевтиці. В даний час якісний тютюн можна зустріти тільки в дуже дорогих сигарах і сигаретах, або можна купити табак для сигарет безпосередньо у виробника, який сам вирощує і переробляє тютюновий лист. У цьому випадку шанс отримати якісний продукт набагато вищий, ніж при купівлі пачки заводських цигарок.

Підірваний табак, такий спосіб обробки тютюну, при якому пори листя заповнюють рідким азотом і різко нагрівають. При цьому структура листя стає більш об'ємною і швидше тліє. Відповідно для виготовлення однієї сигарети потрібно менше тютюну, чим і користуються виробники сигарет, щоб отримати максимальний прибуток.

Підірвана жилка. Листя тютюну, як і будь-якої іншої рослини, має центральну жилку, яка не має в собі ні нікотину, ні смол, раніше при виробництві цигарок її просто викидали, але а зараз, намагаючись знизити собівартість продукту, всі тютюнові компанії додають її до складу своїх цигарок. , попередньо обробивши за принципом підірваного тютюну.

Відновлений тютюн. Виготовляють цей вид тютюну з відходів листя та тютюнового пилу. Все це довго варять у спеціальних ємностях з додаванням різноманітних хімікатів. Далі отриману масу висушують і нарізують на вузькі довгасті шматочки, що нагадують тютюн для цигарок. Хоча нічого спільного з тютюном це не має, відновлений тютюн використовують дуже багато компаній при виробництві сигарет.

Соуси та ароматизатори. Кожен курець вибрав для себе марку сигарет, яка йому подобається, думаючи, що решта має інший запах і смак, і робиться з іншої сировини. Насправді, це зовсім не так. На смакові якості тютюну впливає кілька факторів – ґрунт, де вирощують табак, кількість дощів у період вирощування, умови зберігання тютюну, умови переробки та ферментації. Тому однаковий смак тютюну та аромат певної марки сигарет досягається за допомогою обробки тютюну хімічними речовинами. А для прискорення всмоктування в кров нікотину, тютюн обробляють за допомогою цукру та сечовини.

Виходячи з перерахованого вище, можемо дати собі відповідь, чому наші діди-прадіди вживаючи все життя табак для самокруток, не мали особливих проблем зі здоров'ям. Тому, в наш час, якщо не вдається позбутися згубної звички, краще купити табак для сигарет, де з 1 кг, можна зробити близько 1000 цигарок, у перевіреного постачальника, і отримати ту якість тютюну, яку очікуєш, без домішок та хімії. Це буде насамперед набагато вигідніше фінансово, та й менш небезпечно для здоров'я, оскільки, при нарізанні тютюну так званою лапшою або павутинкою, його ніяк і нічим не обробляють, бо він розпадеться на дрібні частини, які використовують в фабричних цигарках. Бережіть своє здоров'я.